Od 17.7.2023 jsme pro vás prodloužili ordinační hodiny až do 20:00


Ulice Mochovská je již konečně zrekonstruovaná, nyní je tedy opět možnost parkovat poblíž naší ordinace. 


Oslavte s námi 15 let! V dubnu a květnu 2023 pro Vás máme nachystané slevy.. 


Z důvodu stavebních prací na silnici je k nám od září 2022 dočasně nová příjezdová cesta.
Omlouváme se za komplikace.

ČERVENÉ ŠIPKY - příjezdové cesty

ZELENÉ ŠIPKY - odjezdové cesty

PARKOVÁNÍ - nyní pouze v sídlišti v okolí


UPOZORNĚNÍ NA ZMĚNU CEN PŘÍPLATKŮ

zavedením příplatku ve víkendových ordinačních hodinách chceme hlavně zajistit dostupnost našich služeb pro skutečně akutní případy, tento příplatek se samozřejmě nebude vztahovat na naplánované kontroly.

Děkujeme za pochopení


V červnu 2021 jsme pro Vás spustili zkušební verzi online objednávání. V záložce "rezervace služeb" se tak nyní můžete objednat na základní úkony. 


!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Vážení klienti, vzhledem k horšící se epidemiologické situaci upřesňujeme podmínky provozu veterinární ordinace a prosíme o jejich dodržování.

1. Vždy vstupujte do ordinace se zakrytými ústy a také nosem!

2. Pokud máte příznaky respiračního onemocnění nebo jste v karanténě, odložte návštěvu u nás nebo pošlete se zvířátkem jinou osobu.

3. Využívejte OBJEDNÁVACÍ SYSTÉM, aby se omezil počet lidí čekajících se zvířátkem na ošetření. Objednat se můžete v pracovních hodinách, telefonicky na pevné lince 281 863 796. Momentálně je občas z důvodu nepřeberného množství telefonátů složitější se nám dovolat. Pokud ztratíte trpělivost, můžete nás kontaktovat přes email (ordinace@veterinahloubetin.cz). Do mailu uveďte Váš problém a Vaše tel číslo, jakmile bude volná chvíle, zavoláme Vám zpět. Mějte s námi prosím trpělivost, děláme co můžeme..

4. K dispozici máme dvě čekárny, v každé by měl být pouze jeden klient, pokud se Vás nahromadí více, prosíme o čekání v chodbě budovy, či venku před klinikou, sestřička si v tom udělá pořádek.

5. Za vstupními dveřmi do pavilonu Havana najdete dezinfekci, prosíme používejte jí!

6. Pokud je to možné, prosíme aby se zvířátkem vstupoval do ordinace pouze 1 člověk.

Děkujeme za pochopení


AKTUALIZACE PROVOZU NAŠÍ ORDINACE BĚHEM PANDEMIE

Momentálně najíždíme na normální režim, včetně očkování, drápků, žlázek, kastrací a jiných neakutních zvířecích potřeb. Nadále však prosíme o dodržování následujících pravidel:


1. Pokud máte příznaky respiračního onemocnění či jste v karanténě, zůstaňte doma a pošlete se zvířetem někoho jiného.
2. Prosíme, pokud je to možné, aby s jedním zvířetem přišel pouze jeden člověk.
3. Při návštěvě mějte prosím roušku nebo alespoň šátek/šálu přes ústa a nos.
4. Prosíme, využívejte objednávací systém, aby se omezil počet lidí čekajících se zvířátkem na ošetření. (objednat se můžete ideálně telefonicky na pevné lince 281 863 796).

Děkujeme za pochopení
PROVOZ NAŠÍ ORDINACE BĚHEM PANDEMIE

Vážení klienti,

1. Pokud máte příznaky respiračního onemocnění či jste v karanténě, zůstaňte doma a pošlete se zvířetem někoho jiného.

2. Prosíme, pokud je to možné, aby s jedním zvířetem přišel pouze jeden člověk.

3. Při návštěvě mějte prosím roušku nebo alespoň šátek/šálu přes ústa a nos.

4. Prosíme, využívejte objednávací systém, aby se omezil počet lidí čekajících se zvířátkem na ošetření. (objednat se můžete ideálně telefonicky na pevné lince 281 863 796).

5. K dispozici máme dvě čekárny, v každé by měl být pouze jeden klient, pokud se Vás nahromadí více, prosíme o čekání v chodbě budovy, či venku před klinikou, sestřička si v tom udělá pořádek. Ve chvíli, kdy přijdete na řadu, poprosíme Vás o sdělení anamnézy Vašeho mazlíčka od dveří, a pokud je to možné, zvíře si od Vás převezmeme a vyšetříme jej sami.

Děkujeme za pochopení,

Tým veterinární kliniky Hloubětín


SLEVA NA ČIPOVÁNÍ

!!! AKCE PRODLOUŽENA DO 30. PROSINCE 2019 !!! 

Vzhledem ke schválení novely veterinárního zákona připomínáme, že od 1.1.2020 bude pro všechny majitele pejsků čipování jejich mazlíků povinné. 

Vlastní mikročip má velikost cca rýžového zrnka a je naprogramován nezaměnitelným číselným kódem, který je čitelný pomocí speciálního čtecího zařízení. Pomocí aplikátoru s jehlou se tento mikročip zavede do podkoží na levé straně krku. Tento jeden mikročip má zvíře na celý život, je zcela neškodný a dá se aplikovat v jakémkoliv věku. Čipování by mělo probíhat u všech štěňat v kombinaci s prvním očkováním vztekliny, které je prováděno od dvanáctého týdne života a nejpozději do půl roku věku zvířete, u starších psů může proběhnout kdykoli. Při správné aplikaci čip způsobuje jen minimální bolest a většina psů na čipování reaguje méně bolestivě, než například na očkování.

Důležité body z výše zmíněného zákona

 • Od 1.1. 2020 bude povinné očkování psů proti vzteklině platné pouze pokud bude pes označen mikročipem.
 • Číslo mikročipu musí být zaznamenáno v dokladu o očkování psa (očkovací průkaz, pas)
 • Čipování psů je povinné pro všechny chovatele, jedinou výjimku tvoří psi s čitelným tetováním, které bylo provedeno před 7. červencem 2011. Žádné výjimky pro staré nebo nemocné psy neplatí. 
 • Povinné čipování psů od roku 2020 není v současné době spojeno s povinnou registrací, avšak registrace čipů do alespoň jednoho z registrů pomůže při hledání majitelů zatoulaných psů a k bezpečnému navrácení do jejich domovů. Seznam registrů, kam si majitelé mohou svá zvířata registrovat je přiložen níže.
 • Čipovat Vaše zvíře může osoba s odbornou způsobilostí (tj. veterinární lékař). Aplikace čipu osobou bez odborné způsobilosti se považuje za týrání zvířete.

Seznam registrů

V ČR bohužel zatím není jeden centrální registr, tudíž je dobré čip raději zaregistrovat do více databází. Minimálně do dvou největších - "Národní registr majitelů zvířat" a "Back Home". JARO BEZ KLÍŠŤAT

akce platí do konce května 2019. 

V rámci jarního boje s klíšťaty u nás můžete získat :

Slevu 10% při odběru 2 a více antiparazitárních tablet Bravecto či pipet Advantix. 


!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Vážení zákazníci,

Dne 5.3.2019 byla v časopise Čtrnáctka bohužel otisknuta chybná reklama naší kliniky. Ne, opravdu neslavíme desetileté výročí dva roky po sobě... :) Když už to ale je v oběhu, nemůžeme s tím dělat nic jiného, než Vám slíbit, že některé otištěné slevy Vám přeci jenom poskytneme. :)

Do konce března u nás tedy můžete získat:

VAKCINACE SE SLEVOU 10% + ODČERVOVACÍ TABLETA

ZDARMA

Na vakcinaci Vašeho mazlíka u nás dostanete slevu 10%. Navíc máme připraveny zdarma odčervovací tablety pro pejsky na 10kg a pro kočičky na 4kg.

ODSTRANĚNÍ ZUBNÍHO KAMENE ULTRAZVUKEM SE SLEVOU 500 KČ

Má Váš mazlík zubní kámen? Smrdí mu z tlamičky? Nyní je jedinečná možnost nechat mu zubní kámen odstranit ultrazvukem se slevou 500 Kč.

Tímto bychom se chtěli omluvit za vzniklé zmatky.

Děkujeme za pochopení


! SLAVÍME 10 LET !

Oslavte s námi naše výročí !

! AKCE SE PRODLUŽUJE DO KONCE PROSINCE 2018 !


Na říjen a listopad jsme si pro Vás připravili následující akce : 


ODSTRANĚNÍ ZUBNÍHO KAMENE ULTRAZVUKEM SE SLEVOU 500 KČ

Má Váš mazlík zubní kámen? Smrdí mu z tlamičky? Nyní je jedinečná možnost nechat mu zubní kámen odstranit ultrazvukem se slevou 500 Kč.


VAKCINACE SE SLEVOU 10% + ODČERVOVACÍ TABLETA  ZDARMA

Na vakcinaci Vašeho mazlíka u nás dostanete slevu 10%. Navíc máme připraveny zdarma odčervovací tablety pro pejsky na 10kg a pro kočičky na 4kg.


PREVENTIVNÍ VYŠETŘENÍ KRVE SE SLEVOU 250 KČ + KLINICKÉ VYŠETŘENÍ ZDARMA

V případě, že chcete svého mazlíka preventivně zkontrolovat, můžete využít naší nabídky slevy 250 Kč na vyšetření krve. Toto vyšetření se skládá ze základního biochemického a hematologického rozboru. K této akci je samozřejme zdarma i klinické vyšetření Vašeho zvířátka.


DÁREK PRO NOVĚ REGISTROVANÉ PACIENTY

Pro každého nově registrovaného pacienta mají naše sestřičky přichystaný dáreček.


FOTOSOUTĚŽ O NEJKRÁSNĚJŠÍ NAROZENINOVOU FOTKU


Fotosoutěž o nejkrásnější narozeninovou fotku je u konce, moc děkujeme všem účastníkům i hlasujícím, na soutěžní fotky se můžete mrknout v soutěžním albu, odkaz zde.

Vítězem se stává kavalír Albert s úctyhodným počtem 103 lajků, následován jezevčíkem Edou a kříženkou Senou... Gratulujeme !

Zúčastněte se naší facebookové soutěže o nejkrásnější narozeninovou fotku. Pošlete fotografii svého mazlíčka do 30.10. 2018 na emailovou adresu ordinace@veterinahloubetin.cz. Tři fotografie s největším počtem "lajků" oceníme výherním balíčkem. Nezapomeňte uvést své jméno a adresu, abychom Vás v případě výhry mohli kontaktovat. A samozřejmě nezapomeňte hlasovat!


Pravidla fotosoutěže

Organizátorem a provozovatelem soutěže je společnost Veterinární klinika Hloubětín s.r.o., IČ 28381416, se sídlem Mochovská 535/38, 198 00 Praha 9 (dále jen "Organizátor").

Soutěž O nejkrásnější narozeninovou fotku (dále jen "soutěž"), probíhá ve dvou fázích.

 1. fáze - (1. 10. 2018 - 31.10.2018) Příjem soutěžních fotografií na email organizátora ordinace@veterinahloubetin.cz Přihlašovací email by měl obsahovat: soutěžní fotografii, jméno mazlíčka, Vaše jméno, adresu, emailovou adresu a telefon pro případné oznámení výhry.
 2. fáze - (1.11.2018 - 30.11.2018) Hlasování formou "to se mi líbí" v soutěžním albu na našich facebookových stránkách www.facebook.com/veterinahloubetin

Soutěžícím se stává každý, kdo zašle v souladu s těmito pravidly fotografii/fotografie svých zvířat. Každý soutěžící smí do soutěže přihlásit max. 3 fotografie. Soutěží se s fotografiemi koček, psů i jiných drobných zvířecích mazlíčků, které musí být ve formátu jpg a maximální velikost nesmí přesáhnout 10 MB. Soutěže se mohou zúčastnit pouze fanoušci facebookové stránky naší kliniky, starší 13 let, s trvalým pobytem v České republice či další občané dlouhodobě žijící na území ČR. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci a rodinní příslušníci organizátora soutěže. Na soutěž se vztahují platné zákony ČR.

Odesláním fotografie účastník potvrzuje, že :

 • souhlasí s těmito pravidly.
 • předložená fotografie či informace neporušuje jakákoliv autorská práva, žádná práva na ochranu soukromí nebo publicity jakékoli osoby nebo jakákoli jiná práva jakékoliv třetí strany, a že má právo udělit veškerá práva a licence udělené na její zveřejnění organizátorovi bez omezení autorskými právy, volně a bez jakýchkoli nároků nebo věcného břemene.
 • má souhlas zákonného zástupce, pokud je ho zapotřebí.
 • dává organizátorovi souhlas se zpracováním a uchováním svých osobních údajů na dobu neurčitou, a to k zajištění účasti v soutěži a případně k marketingovým aktivitám organizátora, a to zejména ke zveřejnění jména a fotografií účastníků soutěže nebo osob zobrazených na soutěžních fotografiích v internetových mediích organizátora.
 • je majitelem zvířete na soutěžní fotografii, či má zvíře v dlouhodobé péči a je oprávněn jej do soutěže přihlásit.
 • garantuje organizátorovi právo na trvalé a bezplatné použití fotografie včetně reprodukcí, úprav, zobrazení a publikování či jiné využití nahrané fotografie ve všech médiích.

Hlasování

Veřejnost a fanoušci našich facebookových stránek budou vyzváni, aby volili z nahraných fotografií v soutěžním albu. Hlasování probíhá formou udělování "to se mi líbí", kdy počet hlasů na osobu není omezen. Soutěžící mohou soutěžní album sdílet pomocí sociálních sítí či osobních stránek a zvýšit tak své šance na výhru.

Ceny pro vítěze získávají 3 soutěžící, jejichž fotografie získají nejvíce "to se mi líbí". V případě stejného počtu "to se mi líbí" si organizátor vyhrazuje právo vybrat vítěze z fotografií se shodným počtem hlasů dle svého uvážení.

 • 1. místo - Velký narozeninový balíček a diplom pro Vašeho mazlíčka
 • 2. místo - Střední narozeninový balíček a diplom pro Vašeho mazlíčka
 • 3. místo - Malý narozeninový balíček a diplom pro Vašeho mazlíčka

Udílení cen

Výherci soutěže budou informováni e-mailem či telefonicky. Ke kontaktu budou použity údaje zaslané účastníkem soutěže v přihlašovacím emailu. Pokud se organizátorovi nepodaří zkontaktovat s výhercem soutěže nejpozději do 20 dnů od ukončení soutěže, propadá výhra ve prospěch organizátora. Jména výherců soutěže budou uveřejněna na facebookových i internetových stránkách naší kliniky do 5. 12. 2018. Výhry budou zaslány poštou, případně mohou být po předchozí domluvě vyzvednuty osobně na naší klinice. Pokud výherce nepřevezme výhru, propadá výhra ve prospěch organizátora. Pokud Organizátor zpětně zjistí, že výherce porušil pravidla a převzal výhru neoprávněně, je takový soutěžící povinný tuto výhru vrátit. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

Všeobecné obchodní podmínky

Tato soutěž není sponzorovaná, administrovaná nebo jinak asociovaná s Facebookem. Vaše informace zasíláte organizátorovi soutěže, ne Facebooku. Odeslané informace budou použity jen pro účely soutěže ve smyslu podmínek soutěže a ochrany soukromí.

Pokud z nějakého důvodu nebude možné soutěž spustit tak, jak byla naplánována a to z důvodu napadení počítačovým virem, chyby, neoprávněné manipulace nebo zásahu, podvodu, technického selhání nebo jakékoliv jiné příčiny, které ovlivní správu, bezpečnost, spravedlivý a řádný průběh nebo celistvost soutěže, organizátor si vyhrazuje právo soutěž dle svého uvážení zrušit nebo změnit.

Dále si vyhrazuje právo dle svého uvážení diskvalifikovat jakéhokoli účastníka

 • který se pokusí o podvodnou účast v soutěži nebo poruší proces soutěže,
 • který poruší pravidla soutěže
 • který poruší organizátorovy podmínky použití a prohlášení o soukromí
 • který jedná nesportovně nebo s úmyslem a způsobem, který obtěžuje, zneužívá ostatní nebo jim vyhrožuje.
 • jehož fotografie neodpovídá zadanému tématu soutěže
 • jehož fotografie obsahuje násilí nebo pornografické prvky, či je jinak v rozporu s dobrými mravy

Organizátor soutěže není zodpovědný za nekompletní nebo špatně nahrané fotografie, které se k organizátorům z jakéhokoliv důvodu vůbec nedostaly. Zda přihlášená fotografie vyhovuje podmínkám soutěže, rozhoduje organizátor. Organizátor si vyhrazuje právo pozměnit jakákoliv pravidla soutěže a to kdykoliv. Pokud máte ohledně soutěže nějaké dotazy , prosím, kontaktujte organizátora na email ordinace@veterinahloubetin.cz .


DESETILETÉ VÝROČÍ KLINIKY!


 • Naše klinika oslaví své desáté narozeniny a jelikož slavíme rádi, budeme slavit celé dva měsíce!
 • V říjnu a listopadu pro Vás máme v rámci těchto oslav připraveno spousty akcí, slev a dokonce i fotosoutěž!
 • Už od září však máme pro nově registrované pacienty dárek zdarma!

PODZIM ZDRAVÝCH ZUBŮ

akce prodloužena do konce listopadu 2017!


ODSTRANĚNÍ ZUBNÍHO KAMENE ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY

V rámci prevence dentálních problémů nabízíme do konce listopadu odstranění zubního kamene ultrazvukem za akční cenu 1300 Kč

(místo původních 1 900 Kč)

KONZULTACE ZDARMA

Zdarma vyšetříme chrup Vašeho mazlíka a poradíme s další péčí.

FOTOSOUTĚŽ O NEJKRÁSNĚJŠÍ ZVÍŘECÍ ÚSMĚV

Fotosoutěž o nejhezčí zvířecí úsměv je u konce, moc děkujeme všem účastníkům i hlasujícím, na soutěžní fotky se můžete mrknout v soutěžním albu odkaz zde.

Vítězem se stává jezevčík Rocky s úctyhodným počtem 113 lajků, následován Tessinkou a Justym. Gratulujeme !

Zúčastněte se naší facebookové soutěže o nejkrásnější zvířecí úsměv. Pošlete fotografii svého mazlíčka do 30.9. 2017 na mailovou adresu ordinace@veterinahloubetin.cz. Tři fotografie s největším počtem "lajků" oceníme dentálním balíčkem. Nezapomeňte uvést své jméno a adresu, abychom Vás v případě výhry mohli kontaktovat. A samozřejmě nezapomeňte hlasovat! Kompletní pravidla soutěže naleznete níže na této stránce.

Pravidla fotosoutěže

Organizátorem a provozovatelem soutěže je společnost Veterinární klinika Hloubětín s.r.o., IČ 28381416, se sídlem Mochovská 535/38, 198 00 Praha 9 (dále jen "Organizátor").

Soutěž O nejkrásnější zvířecí úsměv (dále jen "soutěž"), probíhá ve dvou fázích.

 1. fáze - (1. 9. 2017 - 30.9.2017) Příjem soutěžních fotografií na email organizátora ordinace@veterinahloubetin.cz Přihlašovací email by měl obsahovat: soutěžní fotografii, jméno mazlíčka, Vaše jméno, adresu, emailovou adresu a telefon pro případné oznámení výhry.
 2. fáze - (1.10.2017 - 31.10.2017) Hlasování formou "to se mi líbí" v soutěžním albu na našich facebookových stránkách www.facebook.com/veterinahloubetin

Soutěžícím se stává každý, kdo zašle v souladu s těmito pravidly fotografii/fotografie svých zvířat. Každý soutěžící smí do soutěže přihlásit max. 3 fotografie. Soutěží se s fotografiemi koček, psů i jiných drobných zvířecích mazlíčků, které musí být ve formátu jpg a maximální velikost nesmí přesáhnout 10 MB. Soutěže se mohou zúčastnit pouze fanoušci facebookové stránky, alespoň jedné z našich klinik, starší 13 let, s trvalým pobytem v České republice či další občané dlouhodobě žijící na území ČR. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci a rodinní příslušníci organizátora soutěže. Na soutěž se vztahují platné zákony ČR.

Odesláním fotografie účastník potvrzuje, že :

 • souhlasí s těmito pravidly.
 • předložená fotografie či informace neporušuje jakákoliv autorská práva, žádná práva na ochranu soukromí nebo publicity jakékoli osoby nebo jakákoli jiná práva jakékoliv třetí strany, a že má právo udělit veškerá práva a licence udělené na její zveřejnění organizátorovi bez omezení autorskými právy, volně a bez jakýchkoli nároků nebo věcného břemene.
 • má souhlas zákonného zástupce, pokud je ho zapotřebí.
 • dává organizátorovi souhlas se zpracováním a uchováním svých osobních údajů na dobu neurčitou, a to k zajištění účasti v soutěži a případně k marketingovým aktivitám organizátora, a to zejména ke zveřejnění jména a fotografií účastníků soutěže nebo osob zobrazených na soutěžních fotografiích v internetových mediích organizátora.
 • je majitelem zvířete na soutěžní fotografii, či má zvíře v dlouhodobé péči a je oprávněn jej do soutěže přihlásit.
 • garantuje organizátorovi právo na trvalé a bezplatné použití fotografie včetně reprodukcí, úprav, zobrazení a publikování či jiné využití nahrané fotografie ve všech médiích.

Hlasování

Veřejnost a fanoušci našich facebookových stránek budou vyzváni, aby volili z nahraných fotografií v soutěžním albu. Hlasování probíhá formou udělování "to se mi líbí", kdy počet hlasů na osobu není omezen. Soutěžící mohou soutěžní album sdílet pomocí sociálních sítí či osobních stránek a zvýšit tak své šance na výhru.

Ceny pro vítěze získávají 3 soutěžící, jejichž fotografie získají nejvíce "to se mi líbí". V případě stejného počtu "to se mi líbí" si organizátor vyhrazuje právo vybrat vítěze z fotografií se shodným počtem hlasů dle svého uvážení.

 • 1. místo - Velký dentální balíček a diplom pro Vašeho mazlíčka
 • 2. místo - Střední dentální balíček a diplom pro Vašeho mazlíčka
 • 3. místo - Malý dentální balíček a diplom pro Vašeho mazlíčka

Udílení cen

Výherci soutěže budou informováni e-mailem či telefonicky. Ke kontaktu budou použity údaje zaslané účastníkem soutěže v přihlašovacím emailu. Pokud se organizátorovi nepodaří zkontaktovat s výhercem soutěže nejpozději do 20 dnů od ukončení soutěže, propadá výhra ve prospěch organizátora. Jména výherců soutěže budou uveřejněna na facebookových i internetových stránkách obou našich klinik do 5. 11. 2017. Výhry budou zaslány poštou, případně mohou být po předchozí domluvě vyzvednuty osobně na našich klinikách. Pokud výherce nepřevezme výhru, propadá výhra ve prospěch Organizátora. Pokud Organizátor zpětně zjistí, že výherce porušil pravidla a převzal výhru neoprávněně, je takový soutěžící povinný tuto výhru vrátit. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

Všeobecné obchodní podmínky

Tato soutěž není sponzorovaná, administrovaná nebo jinak asociovaná s Facebookem. Vaše informace zasíláte organizátorovi soutěže, ne Facebooku. Odeslané informace budou použity jen pro účely soutěže ve smyslu podmínek soutěže a ochrany soukromí.

Pokud z nějakého důvodu nebude možné soutěž spustit tak, jak byla naplánována a to z důvodu napadení počítačovým virem, chyby, neoprávněné manipulace nebo zásahu, podvodu, technického selhání nebo jakékoliv jiné příčiny, které ovlivní správu, bezpečnost, spravedlivý a řádný průběh nebo celistvost soutěže, organizátor si vyhrazuje právo soutěž dle svého uvážení zrušit nebo změnit.

Dále si vyhrazuje právo dle svého uvážení diskvalifikovat jakéhokoli účastníka

 • který se pokusí o podvodnou účast v soutěži nebo poruší proces soutěže,
 • který poruší pravidla soutěže
 • který poruší organizátorovy podmínky použití a prohlášení o soukromí
 • který jedná nesportovně nebo s úmyslem a způsobem, který obtěžuje, zneužívá ostatní nebo jim vyhrožuje.
 • jehož fotografie neodpovídá zadanému tématu soutěže
 • jehož fotografie obsahuje násilí nebo pornografické prvky, či je jinak v rozporu s dobrými mravy

Organizátor soutěže není zodpovědný za nekompletní nebo špatně nahrané fotografie, které se k organizátorům z jakéhokoliv důvodu vůbec nedostaly. Zda přihlášená fotografie vyhovuje podmínkám soutěže, rozhoduje organizátor. Organizátor si vyhrazuje právo pozměnit jakákoliv pravidla soutěže a to kdykoliv. Pokud máte ohledně soutěže nějaké dotazy , prosím, kontaktujte organizátora na email ordinace@veterinahloubetin.cz .