Náš tým je tu pro vaše čtyřnohé, opeřené i šupinaté přátele. Stále si doplňujeme vzdělání, abychom byli tou nejlepší pomocí pro vaše mazlíčky.MVDr. PETR ŠKUBAL

(chirurgie, ortopedie, stomatologie)

Na Veterinární a farmaceutické univerzitě Brno promoval v roce 2005. Poté působil ve Veterinární nemocnici Český Brod, kde se v rámci tříleté praxe specializoval na ortopedii, stomatologii a chirurgii měkkých tkání. 

773 665 752 MVDr. HELENA PAVELKOVÁ (ŠTĚDRÁ)

(kardiologie, herpetologie)

V roce 2001 absolvovala Veterinární a farmaceutickou univerzitu Brno. Praxi vykonávala na veterinární klinice Na Slunci v Jihlavě. Zde se specializovala na interní medicínu, především kardiologii, dermatologii a herpetologii (nemoci plazů). V roce 2006 nastoupila jako internistka na Veterinární kliniku Jinonická, kde během tří let zdokonalovala své znalosti v uvedených oborech.

777 658 968 
MVDr. PETRA VOJČEKOVÁ

Studium na Univerzite veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach dokončila s vyznamenáním v roce 2018. Při studiu absolvovala čtyřletou praxi na veterinární klinice Slon v Košicích. Mezi její hlavní oborové zájmy v současnosti patří zobrazovací diagnostika, cytologie a medicína koček, ve které se při práci na klinice Hloubětín dále aktivně vzdělává. 

773 665 751 MVDr. LENKA POKORNÁ

(externí spolupracovník)

V roce 2010 promovala na Fakultě veterinárního lékařství Veterinární a farmaceutické univerzity Brno. Ještě téhož roku nastoupila na veterinární kliniku U Jonáše v Mělníku, kde se věnovala především interní medicíně, zejména endokrinologii. Od května 2014 pracuje na veterinární klinice v Hloubětíně. Zde se dále specializuje především na interní medicínu a laboratorní diagnostiku. Během roku 2018 začala působit na veterinární klinice Animal v Kutné Hoře a s naší klinikou nadále spolupracuje.MVDr. JANA ARANDJELOVIČ 

(externí spolupracovník)

Promovala na VFU Brno v roce 2001. Od roku 2001 do 2005 Veterinární nemocnice Libuš, v té době 6 měsíční stáž Colorado, USA, od roku 2005 pracuje ve veterinární klinice Červený vrch a s naší klinikou spolupracuje. Specializuje se na interní medicínu a chirurgii měkkých tkání. 

Ing. Karolína Hamzová

(vrchní sestra)

Nikola Buchtelová

(veterinární sestra)